Zirvede Haber

HAYRİ TÜRKYILMAZ’I; PKK İLE KOLKOLA GEZENLERİ “LANETLEMEYE” DAVET EDİYORUM

HAYRİ TÜRKYILMAZ’I; PKK İLE KOLKOLA GEZENLERİ “LANETLEMEYE” DAVET EDİYORUM

Milliyetçi Hareket Partisi Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler, Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’ın yönetimini bir kez daha topa tuttu. Seymenler, Başkan Türkyılmaz’ı seçim yaklaştığı için algı oyunları yapmakla ve provokasyona açık davranmakla itham etti.

bursadabugun.com ERCAN ÇALIŞIR

MHP Mudanya İlçe Başkanı Seymenler'den Türkyılmaz'a yeni salvolar

Mudanya siyaseti kızışmaya devam ediyor. MHP Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler’denMudanya Belediye Başkanı Hayri Türkyılmaz’a yeni salvolar geldi.

MHP Mudanya İlçe Başkanı Erkut Seymenler’in konuşması şu şekilde;

“Saygıdeğer Mudanyalı Hemşehrilerim;

Mudanya gündemine dair çeşitli konulardaki görüşlerimizi sizlerle paylaşmak istiyorum.

HAYRİ TÜRKYILMAZ KÜÇÜK ALGI OYUNLARI PEŞİNDE

CHP’nin beceriksiz ellerindeki Mudanya’da 8 yılı heba eden, hizmet üretemeyen ve Mudanya’ya değer katamayan CHP’li Hayri Türkyılmazseçimlerin yaklaştığı şu günlerde aklı sıra küçük algı oyunlarıyla, provakasyona açık davranışlarıyla hem genel merkezinin gözüne girme hem de Mudanyalı’yı etkileme telaşında.

Başarısız belediyeciliği ile halkta bir karşılığı kalmayan CHP’li Hayri Türkyılmaz yönetimindeki Mudanya’da maalesef hizmetleri ve projeleri değil, şark kurnazlıklarını, küçük algı oyunlarını ve provakasyona açık dili konuşmak zorunda kalıyoruz.

HAYRİ TÜRKYILMAZ’A SORUYORUM; MİRZAOBA YÖRÜK TÜRKMEN ŞENLİĞİNDE ÇAV BELLA ŞARKISI NE ALAKA

CHP’li Mudanya Belediyesi; Mudanya Mirzaoba Köyü Yörük Türkmen şenliğinde İtalyan anarşist, komünist ve sosyalistlerinin resmi marşı haline gelen Çav Bella şarkısını bandosuna çaldıracak kadar şaşırmış, yolunu kaybetmiş, değerlerinden uzaklaşmış ve Yörük Türkmen şenliğine gölge düşürmüştür.

CHP’nin dalı da bir kökü de bir. İslam dünyasıyle ilgili bir sempozyumda Komünist Manifesto yazarı Karl Marx’tan alıntı yapan Kılıçdaroğlu’da Yörük Türkmen şenliğinde İtalyan anarşist, komünistlerin gerillayı öven şarkısını çaldıran Hayri Türkyılmaz’da aynı kafa.

Bizim kaynağımız, geleniğimiz, geleceğimiz Türk İslam ülküsüdür. Zeytini Yunan mitolojisiyle anan, İslam’ı Karl Marx’la yorumlayan, şarkısı Çav Bella olan bu zihniyet öz değerlerimizden fersah fersah uzaktadır.

CHP: HAVUZU BİZ YAPMIŞ GİBİ ÇEK

10 yıl önce Bursa Büyükşehir tarafından yapılan Güzelyalı Yüzme Havuzunu, 3 yıl kapalı tuttuktan sonra sanki CHP Mudanya Belediyesi yapmış gibi algı ile CHP milletvekilleri, il başkanı gibi davetli katılımları ile havuz açılışı yapmak aymazlık değildir de nedir? Hayri Türkyılmaz Mudanyalıyı değil ancak kendini kandırır.

HAYRİ TÜRKYILMAZ’I PKK İLE KOLKOLA GEZENLERİ LANETLEMEYE DAVET EDİYORUM

Mudanya’ın kahramanı Şehit Şükrü Çavuş’u anma programında etik olmayan ve provakasyona açık bir şekilde siyasi propaganda yapmaya ve mesaj vermeye çalışan, şehit törenine siyaset karıştıran Hayri Türkyılmaz’ı bir dahaki törenlerde PKK’lılarla kolkola gezenleri lanetlemeye davet ediyorum.

HAYRİ TÜRKYILMAZ DÜN DE DOĞRU YOLDA DEĞİLDİ BUGÜN DE DEĞİL

Daha önce canlı yayında alevilere Cemevi vaadinde bulunan, daha sonra bu görev bizim sorumluluğumuzda değil diyen, meclis toplantısında ise MHP’lileri kapılara çarpı koymak ve alevi düşmanlığı yapmakla itham eden Hayri Türkyılmaz dün de doğru yolda değildi bugünde değil.

CHP YÖNETİMİNDEKİ MUDANYA MECLİS TOPLANTILARI CİDDİYETİNİ KAYBETTİ

Tüm bunlar yetmezmiş gibi Mudanya’da artık belediye meclis toplantıları da hüviyetinden çıkmış, ağırlığını ve ciddiyetini kaybetmiştir. Her ay saçma sapan nedenlerle olmayan projelerini satabilirim ümidiyle meclis toplantılarının yerini değiştiren Hayri Türkyılmaz belediye yönetim kontrolünü iyice kaybetmiştir.

HAYRİ TÜRKYILMAZ NEREYE KOYACAĞINI BİLEMEDİĞİ SAKSILARI PAZARYERİNDE SAKLIYOR

Hayri Türkyılmaz’ın belediyecilik vizyonunu görmek isteyenleri kullanıma kapadığı pazaryerinde sakladığı yüzlerce saksıyı görmeye davet ediyorum. Olur olmaz heryere dip dibe 5’er 10’ar saksı koyan Hayri Türkyılmaz koyacak yer bulamadığı için saksıları kapalı pazar yerinde gizlmektedir. Gidip görebilirsiniz.

CHP DEMEK HEYKEL BELEDİYECİLİĞİ DEMEK

Son olarak Heykel Belediyeciliğinin piri CHP; Mudanya’da da boş durmamış; Yaylacık mahallesine Tatianos’un heykelini yapmış. CHP ve Hayri Türkyılmaz’ı tebrik ediyorum, kendilerine yakışanı yapmışlar. Peki Büyükşehir’in yaptığı havuza davet ettikleri il başkanı ve milletvekillerini bu heykel açılışına neden davet etmediler.

CHP’DEN MUDANYA’YA HİZMET BEKLEMEK, SUSUZ ÇÖLDE ÇAYIR BEKLEMEK GİBİDİR

CHP Mudanya’da Belediye Başkanından, İlçe Başkanına, oradan belediye meclis üyelerine kadar hizmet yönünden başarısızlık ve yetersizlikten ibarettir. CHP’den Mudanya’ya hizmet beklemek, susuz çölde çayır beklemek gibidir.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ