Zirvede Haber

MHP Gürsu Mahallelileri Dinliyor!

MHP Gürsu Mahallelileri Dinliyor!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Gürsu İlçe Teşkilatı,2.5 aydır her Pazar günü organize ettiği mahalle ziyaretlerinin sonuncusunu Adaköy’de gerçekleştirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Bursa Gürsu İlçe Teşkilatı,2.5 aydır her Pazar günü organize ettiği mahalle ziyaretlerinin sonuncusunu Adaköy’de gerçekleştirdi. Başkan Tahir Akdağ, “Halkımızla buluşmamız sürüyor” dedi.
MHP Bursa Gürsu İlçe Teşkilatı Tahir Akdağ başkanlığında mahalle ve esnaf  gezilerini gece gündüz sürdürüyor. Bugün meclis üyeleri ve yönetimiyle yapmış olduğu Adaköy ziyaretinde Başta Muhtar Veysel Sarıbal’a ve mahalle halkına teşekkür eden Başkan  Akdağ açıklamalarda bulundu.

Başkan Akdağ açıklamasında” Ziyaretlerimizde  mahallelerimizin saygı değer anneleri ve bacılarıyla da sohbet ediyoruz. kanaat önderleri ve gençleriyle toplantılarda bir araya geliyoruz. Gerçekleştirdiğimiz ziyaret mahalle halkımızı memnun mutlu etti. İlgi ve alaka için bende teşkilatım adına teşekkür ediyor saygılarımı sunuyorum. Ziyaretlerimiz bundan sonra da devam edecek. Biz bekleneniz, geleceğiz.”

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ