EKONOMİ 

MARMARA BARBER’DAN SAKAL VE BIYIK YAĞI

Sosyal Medyada Paylaş

Senso Kozmetik’in ikinci kuşak temsilcileri Gözde Yorgun ve Görkem Yorgun’un sokak grafiti sanatından ilham alarak yarattığı kişisel erkek bakım markası Marmara Barber; sakal ve bıyıkta kullanıma uygun nemlendirici özellikli özel yağı ile dikkat çekiyor.

Yüz kıllarının günlük bakımı için ideal olan Marmara Barber Sandal Ağacı Sakal ve Bıyık Yağı; nemlendirici özelliği ile hafif bir yağdır. Formüllü sayesinde sakal kaşıntısını ve pullanmasını azaltmaya yardımcı oluyor. Nemlendirici bileşenler kaba kılların düzgün ve pürüzsüz kalmasına yardımcı oluyor, sakal veya bıyıkların yumuşak, düzgün ve güzel kokulu olmasını sağlıyor. Tüm kıl tipleri için uygun olan Marmara Barber Sandal Ağacı Sakal ve Bıyık Yağı, taze ve ferahlatıcı bir koku içeriyor. Özel formülü sağlıklı saç ve sakal büyümesini destekliyor.

Marmara Barber ürünleri; www.marmarabarber.com, trendyol, hepsiburada gibi online satış portallarında yer alıyor.

 Marmara Barber Sakal ve Bıyık Yağı, 30ml. 49,95 TL

SENSO KOZMETİK HAKKINDA:

Senso Kozmetik, limon kolonyası üreticisi olarak 1970 yılında İstanbul’da kuruldu. 1992 yılında limon kolonyasına ilave olarak kakao yağı, ütüsu, aseton gibi farklı ürün çeşitleriyle kozmetik pazarına girdi. Ardından Çavuşbaşı’ndaki ikinci üretim yerini açtı. 2015 yılında Düzce’nin Taşköprü Köyü’nde yer alan 8 bin metre karelik yeni fabrikasına taşınarak Türkiye’nin en yüksek tonajlı kolonya fabrikasını kurdu.  2017 yılında Marmara Limon Kolonyası’na yeni bir marka daha ekledi. Erkek kişisel bakım ürünleri ve kolonya çeşitleri yer alan Marmara Barber markası ile üretim hacmini büyüttü.

Senso Kozmetik; Marmara Kolonya, Marmara Barber, Marmados ve Kutup Yıldızı markalarını üretiyor.

Geniş üretim kapasitesiyle hem kendi markalarını hem de fason üretimlerinde Türkiye’de önde gelen kuruluşlardan bir olarak çalışmalarına devam etmektedir.

www.sensokozmetik.com.tr

www.marmarabarber.com

Bizi Takip Edin;

Facebook: sensokozmetik marmarabarber

Instagram: sensocosmetics marmarabarber marmarakolonya

Twitter: marmarabarber

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares