BURSA 

Mimarlar Bir Arada…

Sosyal Medyada Paylaş

BTÜ Payzaj Mimarlığı Bölüm Öğretim Üyeleri, Odayı ziyaret etti. Peyzaj mimarlarının birlik ve dayanışma duygularıyla bilimi ve Peyzaj sanatına katkıları sürüyor

Nilüfer Belediyesinin proje demokrasi anlayışı ile sonuçlandırma aşamasına gelinen oyun Sokağı projesinde proje ortaklarından olan Bursa Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü ve Bursa Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi hocaları, Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube ve aynı zamanda Nilüfer Belediyesi Sağlıklı Kentler Birliği Koordinatörü olan Necla Özkaplan Yörüklü’yü makamında ziyaret etti.

Ziyarette Bursa Teknik Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölüm Başkanı Doçent Gül Sayan Atanur, Dr. Merve Mirici, Dr Volkan Müftüoğlu ve Bursa Uludağ Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğretim üyelerinden Dr Sebla Arın hazır bulundu.

Ziyarette kamu kurumları ile Bilim kurumlarının ortaklaşa çalışma disiplinleri, bunların sağlıklı yürütülebilmesi için gereklilikler meslek odası ile bilim kurumları arasında yapılması düşünülen yarım çember toplantıları ve sohbet buluşmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares