BELEDİYELER 

4 PERSONEL EMEKLİ

Sosyal Medyada Paylaş

İznik Belediyesi’nde işçi statüsünde görev yapan 4 personel hizmet sürelerinin dolmasıyla birlikte emekliye ayrıldılar.

İznik Belediyesi Zabıta Görevlisi Osman Pala, Park ve Bahçeler Görevlisi Ali Bozkurt, Fen İşleri Görevlisi Nazım Tamsoy ve Temizlik İşleri Görevlisi Hasan Demirkol hizmet sürelerinin dolmasının ardından emekliye ayrıldılar. Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta emekliye ayrılan personele uzun yıllar İznik’e hizmetlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

Emekli olan personeller açıklamalarında “Görev süremiz boyunca gerek İznik’te Belediye Başkanlarımızın vermiş olduğu emirler ve yasaların ön gördüğü kanunlar çerçevesinde verilen görevleri hakkıyla yaptık. Uzun yıllar birlikte çalıştığımız arkadaşlarımdan ayrılmak oldukça zor. Görev yaptığımız süre içerisinde İznik halkına en iyi hizmeti sunmayı ve mesai arkadaşlarımızla iyi ilişkiler içinde olmaya çalıştık. Bizlere destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederiz. Ayrıca bu plaketi bizlere layık gören İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta’ya çok teşekkür ediyoruz” dediler.

İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta ise yaptığı konuşmada ” İznik Belediyesinde çeşitli birimlerde uzun yıllar hizmet etmiş arkadaşlarımızı tebrik ediyorum. Yapmış oldukları hizmetlerden dolayı şahsım, Belediyemiz çalışanları ve ilçe halkı adına teşekkür ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarında sağlık ve mutluluklar diliyorum” dedi.

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares