SEKTÖR 

Paramanya’da Mart Güncellemesi etkinliklerle başlıyor

Sosyal Medyada Paylaş

Türkiyenin en popüler strateji oyunlarından Paramanya, Mart ayını birbirinden güzel etkinliklerle karşılamaya hazırlanıyor.

Paramanya, yeni güncellemeyle etkinlik ve ödülleri oyuna ekleyerek oyuncuların güçlü karakterler kazanmasını sağlıyor. Mart güncellemesine özel 2 Karakter Kartını birden etkinliğe açarak oyuncuların S+ Karakter kazanmalarını kolaylaştırıyor. Oyuncuların tek yapması gereken A Etkinlik Kartı I/II/III/IV kartlarını toplayarak S+ Tatlı Mahiro ve S+ Tatlı Chloe Karakter Kartları ile takas etmek.

Etkinlik süresi içinde elde edilen kartlar için ayrıca 300’er elmas da kazanılacak. Etkinlik Süresi 5 Mart’ta başlayıp 7 Nisan 10:59’a kadar devam edecek.

Yeni güncellemeyle oyuna ödüller eklenecek

5 – 14 Mart tarihleri arasında Sıralı Zafer, Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu bitiren tüm oyuncular için bu güncellemeyle birlikte yeni bir ödül daha eklendi. Renkli Zafer ve Turistik Zafer ile oyunu kazanan tüm oyuncular 5’li Karakter Paketi elde edecek. 14 – 26 Mart tarihleri arasında etkinlikler tekrar aktif olacak.

Zaferler ve oyun kazanma ödüllerinin yanında Oyun/Oyna Etkinliklerinin sayısı da artacak ve ödüller çoğalacak. Günde 3 kereden 10 kere oyun oynamaya kadar çıkan bu etkinliğin ödülleri ise şöyle olacak:

  • 3 Oyun/Oyna: 3’lü Premium Kart Paketi
  • 5 Oyun/Oyna: 5 Elmas
  • 10 Oyun/Oyna: Efsanevi Küp

Haritada Gizli Altın Etkinliğinin tadını çıkarmak isteyen oyuncular da 5 Mart – 7 Nisan tarihleri arasında her çarşamba saat 22:30 – 00:30’da Gizli Altın Etkinliğini bekleyecek.

Uzay Seyahati açılıyor

Oyuncuların en çok sevdiği etkinliklerden olan Uzay Seyahati bu güncelleme ile açılıyor. Uzay Seyahati modunda oyuncular haritadan diledikleri gezegeni seçip ilerleyebilecek ve büyük ödülü almak için tüm gezegenleri keşfetmeye çalışacak. Yeterince şanslı olmayan oyuncular ise güçlenmelerine yardımcı olacak teselli ödüllerinden yararlanabilecek.

Mart Güncellemesi ile 5 Mart – 7 Nisan tarihlerinde oyuna giren herkese giriş ödülü olarak da 1 adet Elmas Küp verilecek. Ayrıca Paramanya Dükkan’ındaki birçok Elmas Paketinde de  güncellemeye özel hediyeler oyuncuları bekliyor.

Netmarble Corporation Hakkında

Netmarble Corporation, harika mobil oyun deneyimleri sunarak dünyadaki her yaştan izleyiciyi eğlendirmeyi amaçlar. 2000 yılında Kore’de kurulan Netmarble, en hızlı büyüyen mobil oyun şirketlerinden biridir ve sürekli olarak dünya çapında en iyi mobil geliştirici ve yayıncılar arasında yer almaktadır. 6.000’den fazla çalışanı ile “Netmarble, Lineage 2: Revolution”, “Blade & Soul Revolution”, “MARVEL Future Fight”, “BTS WORLD”, “Paramanya” ve “Seven Knights” gibi en başarılı mobil oyunlardan bazılarını üretmekte ve bunlarla ilgili hizmet vermektedir. Çok oyunculu ücretsiz oyunlar konusunda en iyi mobil oyun geliştiricisi olan Kabam’a, önde gelen gündelik sosyal oyun geliştiricisi Jam City’ye ve müzik yapımcısı, sanatçı ajansı BigHit Entertainment’a en büyük hissedar olan Netmarble, Asya’nın en büyük eğlence şirketi CJ ENM Corporation, Asya’nın en büyük internet şirketi Tencent Holdings ve önde gelen bir MMORPG şirketi olan NCsoft ile stratejik bir ortaklığa sahiptir. http://company.netmarble.com adresinde daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Netmarble’ın İstanbul merkezli ofisi Netmarble Turkey; Paramanya, Wolfteam, MARVEL Future Fight ve Seven Knights gibi başarılı oyunlar için pazarlama, yerelleştirme, halkla ilişkiler, QA ve IT hizmetleri sunar. Daha fazla bilgi için http://www.netmarbleturkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares