EKONOMİ 

Çift Taraflı Kullanım Özelliği ile İki Kat Konfor

Sosyal Medyada Paylaş

Ürünlerini yeni nesil teknoloji makine parkurunda üreten, Türkiye yatak sektörünün öncü markası Armis Yatak, Innovative Serisine Janua’yı ekledi. El işçiliği ile özel üretilen; sert ve yumuşak özellikli çift taraflı yatak, yatak başı ve bazadan oluşan Janua Set, yatak odasındaki şık stili, aynı renk kumaş ile kaplanan Hipiria komodin ile tamamlıyor.

Bir tarafı sert, diğer tarafı yumuşak özelliği ile çift taraflı kullanım lüksü sunan dikkatleri çeken; vücuda destek sağlayan paket yay sistemi, birbirinden bağımsız tepki verebilen pocket yaylı Janua Yatak, uyku kalitesini arttırmasının yanı sıra uzun ömürlü kullanım imkânı sağlıyor. Seti tamamlayan Janua Bazası, geniş iç hacmi, kolay zemin temizliğine olanak sağlayan özel üretim ayakları dikkat çekiyor. Janua Baza’nın dış kaplamasında kullanılan kumaştan yapılan Janua Yatak Başı ise şık tasarımı, ince işçiliğiyle yatak odalarına farklı bir tarz katıyor.

Armis Yatak ürün yelpazesinde; yatak, baza, yatak başı, ayak ucu başlığının yanı sıra uyku konforunu tamamlayacak yorgan, yastık, alez, bebek takımlarından oluşan beyaz grubu da yer alıyor.

‘Mis gibi uyku’ deneyimi mottosuyla her zaman tüketicilerine en iyi kaliteyi, en yenilikçi ürünleri, ulaşılabilir fiyatlarla sunmak hedefi ile çalışmalarını sürdüren Armis Yatak’ın tüm ürünlerine size en yakın Armis Mağazalarından veya online satış kanallarından ulaşabilirsiniz.

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares