EKONOMİ 

HERBALIFE NUTRITION’DAN YENİ TATLAR

Sosyal Medyada Paylaş

40 yılı aşkın deneyimi, beslenme alanındaki uzmanlığı ve gücünü bilimden alan ürünleriyle, kilo kontrolü ve kilo yönetimi hedeflerine ulaşmak isteyen herkesin ihtiyacına uygun ürünler sunan Herbalife Nutrition, Formül 1 öğün yerine geçen besleyici shake karışımı ailesine yepyeni bir tat eklerken Formül 3 Pro-Boost ürününü de kullanıcılara sundu.

Yoğun tempo içinde beslenme hedeflerinden ödün vermemek, diyetini çeşitlendirmek ya da kendileri için belirlediği ideal kilo ve fitness seviyesine ulaşmak isteyen tüketiciler beslenmelerine dikkat ederken Herbalife Nutrition’ın bu yepyeni ürünlerini de beslenme düzenlerine katabilirler.  Yüksek protein içeriğine sahip yeni ahududu ve beyaz çikolata aromalı Formül 1 Öğün yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı

ve Formül 3 Pro-Boost yüksek proteinli aromalı içecek tozu ürünleriyle lezzetli shake’ler hazırlanabiliyor. Glütensiz, vegan, yüksek proteinli ve lif kaynağı bir toz karışım olan Herbalife Nutrition Formül 1 Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı, D ve C vitamini dahil olmak üzere 25 vitamin ve mineral içeriyor ve kullanım talimatlarına göre hazrlandığında bir öğünde vücudun ihtiyaç duyduğu tüm besin öğelerini karşılıyor. Formül 1’in besleyici bir kahvaltı, öğle veya akşam öğünü yerine geçebilen, kullanım talimatlarına göre hazırlanan her bir porsiyonunda 19 gram protein yer alıyor.

Herbalife Nutrition’un bir diğer yeni ürünü; bezelye ve süt proteinleri içeren Formül 3 Pro-Boost yüksek proteinli aromalı içecek tozu, günlük protein alımını artırmak için pratik bir yol sunuyor. Bir yemek kaşığı (6,7g) Formül 3 Pro-Boost5 gram protein içeriyor ve 250 ml su ile karıştırılarak veya tercihe göre meyve suyu, süt gibi içeceklere eklenerek tüketebiliyor.

1 kaşık Formül 3 Pro-Boost’un, 2 kaşık Formül 1 ile karıştırılarak birlikte kullanımıyla hazırlanan ProShake ile standart Formül 1 Shake’e kıyasla yüzde 26 daha fazla protein tüketebilirsiniz.

Herbalife Nutrition Ltd. hakkında

Herbalife Nutrition, “Daha sağlıklı ve mutlu bir dünya için” sloganını benimsemiş global bir beslenme şirketidir. 1980’den bu yana başta kilo yönetimi, takviye edici gıdalar, sporcu beslenmesi ürünleri ve cilt bakımı ürünleri ile insanların yaşamlarını değiştiren şirket, beslenme konusunda önemli bir görev üstlenmiştir. Herbalife Nutrition, bağımsız distribütörleriyle birlikte tüm dünyada yetersiz beslenme ve obezite, yaşlanan nüfus, hızla artan kamu sağlığı maliyetleri ve her yaştan girişimcilerin sayısındaki artış gibi sorunlara çözümler sunmayı hedeflemektedir. Herbalife Nutrition, çoğunluğu kendi tesislerinde üretilen üstün kaliteli ve etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış ürünleriyle, bağımsız distribütörlerinin bire bir danışmanlığı eşliğinde, müşterilerini daha sağlıklı ve aktif bir yaşam tarzını benimsemeye teşvik eden bir yaklaşım benimser. Herbalife Nutrition’ın ürünleri 90’ı aşkın ülkede, yalnızca bağımsız distribütörler aracılığıyla tüketiciye sunulmaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları da gerçekleştiren Herbalife Nutrition, ihtiyacı olan çocuklara yeterli ve dengeli beslenme imkanı sunmak amacıyla Herbalife Nutrition Vakfını (HNF) ve vakıf bünyesindeki Casa Herbalife programlarını desteklemektedir. Tüm dünyada 190’dan fazla seçkin sporcu, takım ve etkinliğin sponsorluğunu da gururla üstlenen Herbalife Nutrition, Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin isim sponsorudurHerbalife Nutrition’ın dünya çapında yaklaşık 8 bin 300 çalışanı olup, hisseleri New York Borsası’nda (NYSE: HLF) işlem görmektedir. Şirket 2018 yılında 4,9 milyar dolarlık net satış gerçekleştirmiştir. Herbalife International’a bağlı bir şirket olarak Türkiye’deki faaliyetlerine Mart 1998’de başlayan Herbalife International Ürünleri Ticaret Ltd. Şti., firmanın ürünlerinin Türkiye’ye ithalatını yapmaktadır. Herbalife Nutrition Türkiye, merkezi İngiltere Londra’da bulunan Uluslararası Beslenme Destek Ürünleri Dernekleri Birliği (IADSA) ’nın üyesidir. Türkiye’de ise Doğrudan Satış Derneği (DSD) ve Gıda Takviyesi ve Beslenme Derneği (GTBD)’nin üyesidir.

Herbalife Nutrition, tüketiciyi korumada Altın Standart sunmaktadır.

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares