Zirvede Haber

KÜLTÜR AİLESİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

KÜLTÜR AİLESİ ÖĞRETMENLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Özel Bursa Kültür Okulları öğretmenleri, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde bir araya gelerek doyasıya eğlendi. Altın Ceylan’da düzenlenen renkli geceye; Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yıldırım Sarıkaya, Kültür Okulları’nın yöneticileri ve öğretmenleri ile aileleri katıldı.

HABER OSMAN ÇETİN


Gecede günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan Özel Bursa Kültür Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bulut, öğretmenliğin kutsal bir meslek olduğunu vurgulayarak şöyle konuştu: “Eğitimcilerimizin, çalışma arkadaşlarımızın varlığı bizlere güç veriyor. Öğretmenlerimizin mesleklerini içselleştirerek yapması her şeyin temelini oluşturuyor. Hayatın en keyif veren, en anlamlı mesajını içeren mesleği yaptığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Başta kurumumuzda çalışan öğretmenlerimiz olmak üzere tüm öğretmenlerimizin bu özel gününü kutlarım” dedi.
Açılış konuşmalarının ardından Özel Bursa Kültür Okulları’nda 5, 10, 15 ve 20.yılını tamamlayan öğretmenlere ve diğer personellere teşekkür plaketi ile çeşitli hediyeler verildi. Plaket törenin ardından 24 Kasım Öğretmeler Günü’ne özel pasta kesimi ve öğretmenlerin eğlenmesiyle gece son buldu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ