Zirvede Haber

DÜNYA STARLARIYLA AYNI SAHNEDE

DÜNYA STARLARIYLA AYNI SAHNEDE

AMERİKA’DA SOLD OUT HANDE AMERİKA TURNESİ BELGESEL OLUYOR. NEW YORK’TA  TÜRK YÜRÜYÜŞÜNDE SAHNEYE ÇIKTI. NEW YORK’TA TÜRK  BAYRAĞINI ÖPTÜ

Hande Yener ABD’deki  turnesi kapsamında konser programına ilk olarak dünyaca ünlü starların sahne aldığı New York’taki Sony Hall’de başladı. Sony Hall’de çıkan ilk Türk sanatçı olan Pop ikonu Hande  Yener ardından Virginia, Miami, New Jersey son  kapanış konserini ise Newyork’ta yaptı.

Hande Yener’in  Amerika Turnesinin belgeselini ve fotoğraflarını  LEO Alexandre  çekti. Yener’in yeni klibi Leo Alexandre tarafından çekildi.

Amerika turnesinde; Tlz L’femme, Ottolinger, Simonett, Ruu Australia  markalardan 5 ayrı kostüm  giyen Yener’in konserlerine büyük ilgi olurken haftalar öncesinden turne biletleri sold out oldu. Yener’e DJ oğlu  Çağın Kulaçoğlu eşlik etti.

Sahne stili ve yorumcu kimliğiyle Amerika’da büyük beğeni alan Yener’e  Miami konserinde Cemal Can Canseven  izlemeye gelenler arasındaydı. Yener’in sahneye davet ettiği  Cemal Can Canseven ile sahnede  dans şov yaptı.

ABD’nin New York kentinde Türk-Amerikan Dernekleri Federasyonu (TADF) tarafından her yıl düzenlenen ve ABD’deki en bilinen, geniş katılımlı bir Türk kültürü tanıtım etkinliği olan Türk Günü Yürüyüşü bu yıl ilk defa Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı’nın da desteğiyle ‘Ay Yıldızla Yüzüncü Yıla’ temasıyla gerçekleştirildi.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı koordinasyonunda New York‘ta 39’uncusu düzenlenen geleneksel “Türk Günü Yürüyüşü” kutlamaları programının finalinde sahneye çıkan şarkıcı Hande Yener, festival katılımcılarına coşkulu anlar yaşattı.Türk pop müzik şarkıcısı Hande Yener sahnede Türk bayrağını öptü.  Hande Yener kendisine  Türk Amerikan Dernekleri Fedarasyonu tarafından verilen Teşekkür plaketini  paylaşırken ; Sizlerle  burada birlikte  beraberlik içinde olmaktan onur  duydum mesajını paylaştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ