EKONOMİ 

Klasikten Vazgeçmeyenlere ARTEMİS HALI’DAN SILK KOLEKSİYONU

Sosyal Medyada Paylaş

Artemis Halı, dekorasyonda klasik çizgileri tercih edenler için yeni koleksiyonu Silk’i sunuyor. Klasik olduğu kadar özgün desenleri ve renk harmonisi ile göz dolduran Silk Koleksiyonu, ipeksi dokusu ile yaşam alanlarına ihtişamı ve zarafeti taşıyor.

 Halı koleksiyonları ile stil sahibi yaşam alanlarına imza atan, renk ve desenleri ile zarafeti mekanlara taşıyan Artemis Halı, yeni koleksiyonuyla dekorasyon severlerin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Birbirinden şık formlarıyla mekanlara farklı bir atmosfer katan Artemis Halı’nın Silk Serisi, net motifleri ile adeta bir tablodan farksız görünürken, adı gibi yumuşak, renk ve özgün desen alternatifleriyle öne çıkıyor.

Artemis Halı, geleneksel klasik halı desenlerinin yeniden yorumlandığı, cesur çağdaş renk paleti ile birleştirerek, sanatsal bir karışıma dönüştürdüğü Silk Serisi; doğal elyaf kullanılarak üretiliyor. Ön yıkama yapılarak parlaklığı arttırılan, yarı el işçiliği ile göz dolduran Silk Koleksiyonu, normal halılardan daha ince yapısı ve ipeksi yumuşak tuşeli yapısıyla fark yaratıyor.

Ürünlerinde son teknoloji dokuma tekniğiyle ve dokuma sonrasında özel bir işlemden geçirilmesiyle halıdaki tozlanmayı yüzde 74’e varan oranla azaltan Artemis Halı ürünlerini artık online olarak artemishali.com.tr’de de satışa sunuluyor.

ARTEMİS HALI HAKKINDA:

Artemis Halı, 25 bin metrekare kapalı, 11 bin metrekare açık olmak üzere toplam 36 bin metrekare alanda 2012 yılında Gaziantep’te kurulmuştur. Artemis, yeni nesil teknoloji makine parkuru ile halı piyasasında çok kısa sürede önemli bir yer ve konum elde etmiştir. Modayı yakından takip ederek bunu dekorasyona yansıtan Artemis’in yılların birikimi ile yeni, taze ve enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla mekanlarınıza yeni bir dokunuş yaratmak öncelikli amaçları arasındadır. Artemis, kurulduğu günden bugüne 15 milyon m2 halı (15 bin futbol sahası) üreten şirket cirosunun yüzde 7’sini Ar-Ge ye ayırmaktadır.

Artemis Halı, bünyesinde Acme Tekstil, Etrofil İplik, Doğu Taşıt Muayene İstasyonları, Arte Enerji, Prato Exclusive, Armis Halı, Armis Yatak markalarını bulunduran Acme Holding’in iştirakidir.

www.artemishali.com.tr

Bizi Takip Edin;

Facebook: https://www.facebook.com/artemishali/

Instagram: https://www.instagram.com/artemishali/?hl=tr

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares