Zirvede Haber

DEVLETİ VE MİLLETİ BORCA ESİR ETMEYECEĞİZ

DEVLETİ VE MİLLETİ BORCA ESİR ETMEYECEĞİZ
“Gerçek öyle birşeydir ki yerine hiçbir şey koyamazsın, koymaya kalkarsan tam kırk yerden açık verir” (Prof. Dr. Necmettin Erbakan) Bugün gerçekler net bir şekilde ortaya çıkacak inşallah.” Yeniden Refah Partisi Kestel ilçesinde katılım heyecanı yaşayan partililer yeni arkadaşlarını bağrına bastı. İlçe Başkanı Yakup Acar; “Partimiz her gün büyüyen ailesi ile Türkiye’nin ihtiyaçlarına cevap verecek tek partidir.” dedi.
Acar; “YAKLAŞIK 2,5 YIL ÖNCE GENEL BAŞKANIMIZ DR.FATİH ERBAKAN BEYİN LİDERLİĞİNDE KURULAN YENİDEN REFAH PARTİMİZE VE GENEL BAŞKANIMIZA GÖSTERİLEN İLGİ, ALAKAYA VE TEVECCÜHTEN DOLAYI MİLLETİMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ. GELECEK NESİLLERE VE BİZLERE EN GÜZEL HEDİYE VE MİRAS OLAN MİLLİ GÖRÜŞ DAVASINI ŞANLA ŞEREFLE BİZLERE TESLİM EDEN MİLLİ GÖRÜŞ LİDERİ ERBAKAN HOCAMIZI HAYIRLA VE RAHMETLE ANIYORUM. ALLAH ERBAKAN HOCAMIZDAN RAZI OLSUN. MEKÂNI CENNET MAKAMI ALİ OLSUN.
YİNE ERBAKAN HOCAMIZIN YAŞANABİLİR BİR TÜRKİYE, YENİDEN BÜYÜK TÜRKİYE VE
YENİ VE ADİL BİR DÜNYAYI KURMAYI HEDEFLERİNİ EN KISA ZAMANDA GERÇEKLEŞTİRMEYİ RABBİMDEN NİYAZ EDİYORUM. TÜRKİYE’NİN 81 İL 922 İLÇESİNDE TEŞKİLATLANMASINI TAMAMLAMIŞ İL VE İLÇE KONGRELERİNİ ONBİNLERİN KATILDIĞI SALONLARDA YAPMIŞ BÜYÜK KONGRESİNİ 40 BİNİN ÜZERİNDE KATILIMLA GERÇEKLEŞTİRMİŞ YARGITAYA KAYITLI 150 BİN RESMİ ÜYESİ YAKLAŞIK 200 BİNE YAKIN SİSTEME DÂHİL EDİLMEYİ BEKLEYEN ÜYE FORMLARIYLA 300 BİNİN ÜZERİNDE ÜYESİYLE YENİDEN REFAH PARTİSİ SEÇİMLERİN EN İDDİALI PARTİSİDİR.
KESTEL İLÇEMİZİN 36 MAHALLESİNE TEMSİLCİLERİMİZİ ATAYARAK HER BİR MAHALLEMİZDE YENİDEN REFAH PARTİMİZİN VAR OLDUĞUNU GÖSTERDİK. KESTEL İLÇEMİZDE YARGITAYA KAYITLI 700 ÜN ÜZERİNDE KAYITLI ÜYE 200’ÜN ÜZERİNDE SİSTEME KAYIT OLMAYI BEKLEYEN ÜYE FORMLARIMIZLA TOPLAMDA 1000[BİN] ÜYE HEDEFİNİ GERÇEKLEŞTİRDİK. YİNE OLASI BİR ERKEN SEÇİMDE KESTEL İLÇEMİZDE 160 SANDIKLARA BAŞ MÜŞAHİTLERİMİZİ ATAYARAK SEÇİME HAZIR OLDUĞUMUZU GÖSTERDİK. GENEL BAŞKANIMIZ SAYIN. DR.FATİH ERBAKAN VE YENİDEN REFAH PARTİMİZE MALUM MEDYA VE ANKET FİRMALARININ UYGULADIĞI AMBARGO VE YOK SAYMALARINA İLK SEÇİMDE MİLLETİMİZİN DESTEĞİYLE GEREKEN CEVABI VERECEĞİZ.
YENİDEN REFAH İKTİDARINDA
-ALDANMAYACAĞIZ- ALDATMAYACAĞIZ.
-MİLLETİMİZE KAŞIKLA VERİP KEPÇEYLE ALMAYACAĞIZ.
-DEVLETİ VE MİLLETİ BORCA ESİR ETMEYECEĞİZ.
-İSRAF ETMEYECEĞİZ ETTİRMEYECEĞİZ.
-HALKIMZI SOSYAL YARDIMLARA MAHKÛM ETMEYECEĞİZ.
EHLİYETİ, LİYAKATI VE ADALETİ HÂKİM KILACAĞIZ.
-ZALİME VE ZULME DUR DİYECEĞİZ.
-DIŞ POLİTİKADA ŞAHSİYETLİ DURUŞ SERGİLEYECEĞİZ.
MİLLETİMİZ İLK SEÇİMDE İŞ BATIRMA BELGESİ OLANLARDAN BERİ OLAN KAPI GİBİ İŞ BİTİRME BELGESİ OLAN, ALTIN YALDIZLI REFERANSLARA SAHİP OLAN MİLLİ GÖRÜŞÜ YENİDEN REFAH PARTİSİNİ İKTİDARA TAŞIYACAKTIR. YAĞMURDAN KAÇARKEN DOLUYA TUTULMAMAK İÇİN İLK SEÇİMDE MİLLİ GÖRÜŞ DİYECEĞİZ YENİDEN REFAH DİYECEĞİZ.
BU VESİLEYLE BUGÜN ÇEŞİTLİ PARTİLERDEN İSTİFA EDEREK ARAMIZA KATILAN [50] YE YAKIN KARDEŞİMİZE `PARTİMİZİN RESMİ ÜYELİKLERİNİ GERÇEKLEŞTİRİP, PARTİMİZİN ROZETLERİNİ TAKTİM EDECEĞİZ. ARAMIZA KATILAN KIYMETLİ KARDEŞLERİMİZE TEKRAR HOŞ GELDİNİZ DİYORUM. MİLLİ GÖRÜŞ DAVAMIZA YENİDEN REFAH PARTİMİZE KATILIMLARINDAN DOLAYI AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM. HEP BİRLİKTE YENİDEN REFAH PARTİMİZİ YERELDE VE GENELDE İKTİDARIN ÇOK YAKIN OLDUĞUNU HATIRLATIYOR, TEVFİK BİZDEN ZAFER ALLAH TAN DİYORUM.” ifadelerini kullandı.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ