EKONOMİ 

Zinde yaşam için tanıştığı markanın bugün lideri oldu…

Sosyal Medyada Paylaş

Feruza Irgazhova, 140 ülkede faaliyet gösteren, tüm dünyadaki doğrudan satış şirketleri arasında 1.1 milyar dolar ciro ile dünyanın en büyük 14. şirketi olan Amerikan Jeunesse firmasının son dönemde yetiştirdiği en başarılı isimlerin başında geliyor. Irgazhova yaşadığı ciddi sağlık sorunlarından nasıl kurtulabilirim cevabını ararken marka ile tanışıyor ve hayatı değişiyor…

Herkese örnek olmak istediğini ve en zor zamanlardan nasıl başarıyla çıktığını aktaran Irgazhova hikâyesini şöyle anlatıyor: ’’Aslen Türkmen’im. İki çocuklu bir anne olarak daha iyi bir yaşam için 2013 yılında ülkemi, ailemi bırakarak Türkiye’ye gurbete geldim. Temizlik, bebek bakıcılığı gibi işlerde çalıştıktan sonra 2017 yılında geçirdiğim büyük bir ameliyat sonrası bağışıklığımı güçlü tutmam gerektiğinden antioksidan gıda takviyesi ürünleri araştırdım ve bu şekilde Jeunesse ile tanıştım. Ürünleri detaylı şekilde araştırdım, doktorlarıma sordum çünkü her ürünü kullanmam sakıncalıydı. Doktorlarım, ürünlerin güçlü antioksidan takviyeleri olduğunu söyleyince Jeunesse ürünlerini kullanmaya karar verdim. Ve o karar bugün hem bedensel hem de maddi sorunlarımdan kurtulmamın en büyük destekçisi oldu.

Bugün 29 Ülkede 4 bin kişilik bir ekibin lideriyim

Jeunesse ile tanıştığım zaman sağlıksız, yorgun, mutsuz ve maddi sıkıntıları olan biriydim. Ailem dağılmıştı ve çocuklarıma bakamıyordum diyen Feruza Irgazhova, markanın hayatına girdiğinden beri iyilik dolu tecrübeler yaşadığını söylüyor. Irgazhova yaşadığı değişimi ise şöyle aktarıyor: ’’Jeunesse’e üye olduğunuzda tüm ürünlerini yüzde 30 daha indirimli alabiliyorsunuz. Önce kendi bedenimi olması gereken duruma getirebilmek için ilk üyeliğimi yaptım. Zamanla kullandığım ürünler bana o kadar iyi geldi ki yaşadığım sorunlar hızla ortadan kalktı. Markanın bu ürünlerinin ailem ve etrafımdaki insanların hayatına da dokunmasını istedim. Bu sayede sevdiklerimi de Jeunesse üyesi yaptım. Bu aileye katılan herkes o kadar mutluydu ki onların da büyük gayretleri ile yakın zamanda Türkmenistan ülkesi de Jeunesse Türkiye ofisine bağlandı’’.

Çocuklarıma daha iyi bir gelecek sağlayabiliyorum

Çocuklarını yalnız büyüten anneler her zaman ayakta durmak zorundadır diyen Feruza Irgazhova ‘’Kendi ayakları üzerinde durmaya, çocuklarını yalnız büyütmeye çalışan bir anne olarak Jeunesse ile çalışmam ilk günden itibaren muhteşem bir özgüvene ve sonrasında itibara sebep oldu. Çocuklarıma sağlam bir gelecek hazırlama fırsatım var artık. Bugün hem evim hem de arabam var. Benim gibi Jeunesse çatısı altında çalışan her arkadaşım aynı kazanç fırsatını yakalıyor. İyi organize ettiğim satış ekibi sayesinde, 1.000 kişi bir saat çalışınca, ekipteki herkes 1.000 kat çalışılmış oluyor ve buna göre para kazanıyor. Pandemi sürecinde çoğu kişi işten çıkarıldı, ödeme alamadı, maaşları kesintiye uğradı ve bunun gibi birçok sorunla mücadele ederken biz Jeunesse’in bize sunduğu fırsatlarla işimizi büyüttük. Jeunesse ailesi katılan herkese çiçekler sunuyor ve ben bu çiçekleri büyütüp kocaman bir bahçeye dönüştürdüm. Hiçbir şey için geç kaldığınızı düşünmeyin, en doğru zaman şu andır’’ ifadelerini kullandı.

Jeunesse Global Hakkında:

Farklı işletmelerde çok sayıda başarı elde eden Randy ve Wendy tarafından kurulan Jeunesse, 9 Eylül 2009 akşam 9:00’da kuruldu. Uzun ömrü temsil eden 9 rakamı, kurucularının ayakta kalma ve gelişme arzusunu yansıtmaktadır. İnsanların potansiyellerini açığa çıkarması ve birbirlerini güçlendirirken, genç görünerek dünyaya pozitif etki etmesini misyonları olarak belirleyen Jeunesse, “Tek Takım, Tek Aile, Tek Jeunesse” olma sloganıyla ilerliyor. Operasyondan teknolojiye, pazarlamadan iletişime kadar, her alanda yüksek standartlarda kurulan Jeunesse Global, kalite ve mükemmelliğe olan bu bağlılığı geçmişten günümüze birçok ödülü de beraberinde getirmiştir. Aldığı ödüllerle, başarı belgeleriyle, saygın ekip ve liderleriyle Jeunesse Global, sektöründe hızla yükselmeye kararlılıkla devam ediyor.

www.jeunesseglobal.com

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares
hacklink al Türkçe Dublaj Filmler hack forum tiktok takipçi satın al