EKONOMİ 

Özdilek’te Yılın İlk İndirim Kampanyası Başlıyor!

Sosyal Medyada Paylaş

Giyim, ayakkabı ve aksesuar ürünlerinde 4 al 3 öde fırsatı

Özdilek alışveriş merkezleri, Özdilek hipermarketler ve departman mağazalarında geçerli olmak üzere 11 – 15 Ocak tarihleri arasında, kadın – erkek ve çocuk giyim ürünleri ile ayakkabı ve aksesuar ürün gruplarında, 4 al 3 öde fırsatı sunuluyor. 4 al 3 öde kampanyası, 11 – 17 Ocak tarihleri arasında Özdilekteyim.com’da da uygulanıyor.

Özdilek, kadın – erkek ve çocuk giyim tekstil ve ayakkabı ürünleri kategorisinde aradığınız birbirinden şık, klasik ve spor giyim modellerini beğeniye sunarken, mağazalarında her kullanıcının bütçesine uygun seçenekler bulunduruyor.

Yüzlerce yerli ve yabancı markanın satışa sunulduğu Özdilek mağazalarında, yeni yılın en trend modelleri de vitrinlerdeki yerini alıyor. Kaliteli ve güvenli alışveriş tutkunları için giyim, ayakkabı ve aksesuar ürün gruplarında uygulanan indirim fırsatları, 11 – 15 Ocak tarihleri arasında tüm Özdilek alışveriş merkezleri, hipermarketleri ve Özdilek departman mağazalarında geçerli olurken, 11 – 17 Ocak tarihleri arasında Özdilekteyim.com’da da kaçırılmayacak fırsatlar, internet alışverişini tercih eden kullanıcıları bekliyor.

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares
hacklink al izmir escort hack forum tiktok takipçi satın al