TÜRKİYE 

Erdoğan talimat verdi! ‘Onaylanırsa her türlü imkan sağlanacak’

Sosyal Medyada Paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, SMA hastası çocuklar için talimat verdi. Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısının ardından gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatını “SMA hastası çocuklar için tedavi onaylanırsa her türlü imkan sağlanacak” ifadeleriyle duyurdu.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Varlık Fonu’na devredilen 75 milyon TL, SMA’lı çocuklar için kullanılsın” kampanyasına ilişkin yaptığı açıklamada “Bu milletin çocuklarıyla, o annelerin duygularıyla oynamak, siyasi muhalefet yapmak yakışmaz. Tedavi onaylanırsa, cumhurbaşkanımızın açık talimatıdır. O çocuklara her türlü imkan sağlanacak” dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısının ardından gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Sosyal medyada düzenlenen ve sanat ile siyaset dünyasından çok sayıda kişinin destek verdiği kampanyada, Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde satılmayan ve Varlık Fonu’na devredilen 75 milyon TL’nin SMA hastası çocukları için kullanılması istendi. Bu kampanyaya ilişkin konuşan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, “Bilimsel kurullar onaylarsa çocuklar o tedaviye de alacak. Bu milletin çocuklarıyla, o annelerin duygularıyla oynamak, siyasi muhalefet yapmak yakışmaz. Bundan sonra da tedavi onaylanırsa, cumhurbaşkanımızın açık talimatıdır. O çocuklara da bu tedaviye erişme konusunda her türlü imkan sağlanacaktır” dedi.

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares
izmir escort hack forum tiktok takipçi satın al