TÜRKİYE 

‘Türkiye’yi Suriye’ye savaşsız kaybettik’

Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye’de yaşayan Suriyelilere tanınan imkanları ve Suriyelilerin sokağa çıkma yasağından muaf olmalarına isyan eden Fatih Altaylı, sunucusu olduğu Teke Tek programında isyan etti. Altaylı, “Türkiye’yi Suriye’ye savaşsız kaybettik” ifadelerini kullandı.

Fatih Altaylı, korona virüs aşısı ve alınan tedbirlerin konuşulduğu Teke Tek programında Suriyeli konusuna isyan etti.

Suriyelilerin korona tedbirlerinden muaf olmasına, ellerini kollarını sallayarak her yere girip çıkmalarına tepki gösteren Altaylı, “Meclis kürsülerinden bağırmakla olmuyor bu işler, bir şeyler yapılması lazım.” diyerek vekillere de göndermede bulundu.

Türkiye’nin Suriye’ye savaşsız kaybedildiğini söyleyen Fatih Altaylı, “4 milyon askerle gelip Türkiye’yi şu anda esir almış vaziyette görünüyorlar.” şeklinde konuştu.

İşte Fatih Altaylı’nın o açıklamaları:

“Türkiye’nin sahibi onlar biz misafir gibiyiz. Yakında bizi atacaklar öyle bir hal var ortada çünkü son derece özgürler, hiçbir konuda hükümlülükleri yok. Hesap verme durumları yok, yasak onları bağlamıyor bizi bağlıyor. Açık söylemek gerekirse biz Türkiye’yi Suriye’ye savaşsız kaybettik diyebilirim. 4 milyon askerle gelip Türkiye’yi şu anda esir almış vaziyette görünüyorlar. Baktığımızda ortaya çıkan tablo bu. Sağlık hizmetleri onlara bedava, Türk vatandaşına değil, sokaklar Türk vatandaşına yasak şu anda onlara değil, ellerini kollarını sallayarak girip çıkabiliyorlar kimse onlara bir şey sormuyor. Ne yazık ki durum bu. Buna karşı da bir şey yapılması lazım. Meclis kürsülerinden bağırmakla olmuyor bu işler, bir şeyler yapılması lazım.”

Diğer Haberler

Yorum Yaz

shares
izmir escort hack forum tiktok takipçi satın al